SNEEZIE - Mini tissues in packet
From
€0.14
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.14 |
|---|---|
| Net total: | €0.14 |
| Gross total: | €0.17 |
Product number:
A36-MO8649-06
Inventory:
Product information "SNEEZIE - Mini tissues in packet"
10 mini tissues in packet.FSC®-certified
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4818 2010 |
| Height: | 26mm |
| Length: | 75mm |
| Material: | Paper |
| OuterCartonDimension: | 53 x 27 x 21 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 300 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 5.52 |
| Outer carton dimensions: | 53 x 27 x 21 cm |
| Width: | 50mm |
Login