SLUZ - Solar torch with dynamo crank
From
€3.41
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.41 |
|---|---|
| Net total: | €3.41 |
| Gross total: | €4.06 |
Product number:
A36-MO2540-03
Inventory:
Product information "SLUZ - Solar torch with dynamo crank"
3 white LED torch powered both solar panel and dynamo crank with 40 mAh battery in recycled ABS.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8513 1000 |
| Height: | 32mm |
| Length: | 124mm |
| Material: | Recycled ABS |
| OuterCartonDimension: | 23 x 19 x 27 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 40 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 4.4 |
| Outer carton dimensions: | 23 x 19 x 27 cm |
| Width: | 45mm |
Login