SLEEPY - Soft polyester eye mask
From
€1.84
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.84 |
|---|---|
| Net total: | €1.84 |
| Gross total: | €2.19 |
Product number:
A36-MO2536-15
Inventory:
Product information "SLEEPY - Soft polyester eye mask"
Eye mask in soft polyester with pouch.
| Colour: | Stone Grey |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6307 9010 |
| Length: | 200mm |
| Material: | PET |
| OuterCartonDimension: | 58 x 36 x 28 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 240 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6 |
| Outer carton dimensions: | 58 x 36 x 28 cm |
| Width: | 100mm |
Login