SIMPLE LANY - Lanyard 20 mm
From
€0.12
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.12 |
|---|---|
| Net total: | €0.12 |
| Gross total: | €0.14 |
Product number:
A36-MO9058-09
Inventory:
Product information "SIMPLE LANY - Lanyard 20 mm"
Lanyard with metal hook. 20 mm wide. Sublimation print available on white item only.
| Colour: | Green |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6307 9098 |
| Height: | 900mm |
| Length: | 20mm |
| Material: | PET |
| OuterCartonDimension: | 48 x 30 x 26 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 1000 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.8 |
| Outer carton dimensions: | 48 x 30 x 26 cm |
| Width: | 20mm |
Login