SIENA - 600D RPET 2 tone backpack
From
€5.05
without imprint
| Unitprice without imprint | €5.05 |
|---|---|
| Net total: | €5.05 |
| Gross total: | €6.01 |
Product number:
A36-MO6515-03
Inventory:
Product information "SIENA - 600D RPET 2 tone backpack"
Backpack in 600D RPET 2 tone polyester with outside pocket with zipper and mesh pocket on the side.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9291 |
| Height: | 440mm |
| Length: | 310mm |
| Material: | RPET |
| OuterCartonDimension: | 45 x 32 x 40 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 30 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.04 |
| Outer carton dimensions: | 45 x 32 x 40 cm |
| Width: | 150mm |
Login