SETTIE - Bottle shape wine set
From
€3.72
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.72 |
|---|---|
| Net total: | €3.72 |
| Gross total: | €4.43 |
Product number:
A36-MO8999-03
Inventory:
Product information "SETTIE - Bottle shape wine set"
Wine set presented in bottle shaped box. With wine stopper, corkscrew and anti drip collar. Magnetic closing.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8205 5100 |
| Height: | 230mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 43 x 29 x 25 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 24 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.3 |
| Outer carton dimensions: | 43 x 29 x 25 cm |
| Width: | 60mm |
Login