SENGA - 5 Panel rpet cap 210 gr/m²
From
€1.24
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.24 |
|---|---|
| Net total: | €1.24 |
| Gross total: | €1.48 |
Product number:
A36-MO6831-12
Inventory:
Product information "SENGA - 5 Panel rpet cap 210 gr/m²"
RPET 5 panel baseball cap in polyester 210 gm/m2 with silver steel buckle. 4 embroidered eyelets in matching colour. Size 7 1/4.
| Colour: | Turquoise |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6505 0030 |
| Height: | 120mm |
| Length: | 200mm |
| Material: | RPET |
| OuterCartonDimension: | 60 x 38 x 45 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 160 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13 |
| Outer carton dimensions: | 60 x 38 x 45 cm |
| Width: | 170mm |
Login