SCOOP - Corduroy bucket hat
From
€1.58
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.58 |
|---|---|
| Net total: | €1.58 |
| Gross total: | €1.88 |
Product number:
A36-MO2869-13
Inventory:
Product information "SCOOP - Corduroy bucket hat"
Bucket hat in 100% polyester corduroy. 220 gr/m²
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6505 0090 |
| Length: | 580mm |
| Material: | PE |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 65 x 60 x 35 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13.5 |
| Outer carton dimensions: | 65 x 60 x 35 cm |
Login