SASTRE - Compact sewing kit
From
€0.82
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.82 |
|---|---|
| Net total: | €0.82 |
| Gross total: | €0.98 |
Product number:
A36-IT3552-06
Inventory:
Product information "SASTRE - Compact sewing kit"
Compact sewing kit with essential sewing accessories in a plastic box.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9605 0000 |
| Height: | 15mm |
| Length: | 70mm |
| Material: | PS |
| OuterCartonDimension: | 36 x 20 x 36 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.65 |
| Outer carton dimensions: | 36 x 20 x 36 cm |
| Width: | 65mm |
Login