SANLIGHT - Plastic light up logo torch
From
€0.38
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.38 |
|---|---|
| Net total: | €0.38 |
| Gross total: | €0.45 |
Product number:
A36-MO9469-10
Inventory:
Product information "SANLIGHT - Plastic light up logo torch"
LED bulb torch in ABS with key ring. 3 AG3 batteries included. The barrel includes a LED light to illuminate the engraved logo.
| Colour: | Orange |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8513 1000 |
| Height: | 65mm |
| Length: | 65mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 51 x 21 x 25 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.5 |
| Outer carton dimensions: | 51 x 21 x 25 cm |
| Width: | 13mm |
Login