ROBIN - 2 LED dynamo torch
From
€0.82
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.82 |
|---|---|
| Net total: | €0.82 |
| Gross total: | €0.98 |
Product number:
A36-MO8235-03
Inventory:
Product information "ROBIN - 2 LED dynamo torch"
2 LED ABS dynamo torch. 3 AG10 batteries included.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8513 1000 |
| Height: | 25mm |
| Length: | 100mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 34 x 25 x 32 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.9 |
| Outer carton dimensions: | 34 x 25 x 32 cm |
| Width: | 50mm |
Login