RINGSMART - Apple® smart finder bike bell
From
€5.56
without imprint
| Unitprice without imprint | €5.56 |
|---|---|
| Net total: | €5.56 |
| Gross total: | €6.62 |
Product number:
A36-MO2601-03
Inventory:
Product information "RINGSMART - Apple® smart finder bike bell"
Bicycle bell smart Apple® Find My locator. Only compatible with Apple® devices (iOS). The Apple® Find My network is a safe and convenient way to find your compatible personal items using your Apple® devices. 1 CR2032 cell battery included.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8306 1000 |
| Height: | 60mm |
| Length: | 38mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 32 x 24 x 42 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.95 |
| Outer carton dimensions: | 32 x 24 x 42 cm |
| Width: | 55mm |
Login