RINGRING - Bicycle bell
From
€0.62
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.62 |
|---|---|
| Net total: | €0.62 |
| Gross total: | €0.74 |
Product number:
A36-MO8539-17
Inventory:
Product information "RINGRING - Bicycle bell"
Bicycle bell made of aluminium and ABS.
| Colour: | Shiny Silver |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8306 1000 |
| Height: | 50mm |
| Material: | Aluminium |
| OuterCartonDimension: | 59 x 41 x 28 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 280 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12.62 |
| Outer carton dimensions: | 59 x 41 x 28 cm |
| Width: | 55mm |
Login