RAYS - 5 Panel reflective poly cap
From
€2.20
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.20 |
|---|---|
| Net total: | €2.20 |
| Gross total: | €2.62 |
Product number:
A36-MO6982-16
Inventory:
Product information "RAYS - 5 Panel reflective poly cap"
5 panel baseball cap in high reflective 190T polyester. 4 stitched eyelets with hook and loop closure. Size 7 1/4.
| Colour: | Matt Silver |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6505 0030 |
| Height: | 120mm |
| Length: | 220mm |
| Material: | PET |
| OuterCartonDimension: | 60 x 23 x 40 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.6 |
| Outer carton dimensions: | 60 x 23 x 40 cm |
| Width: | 160mm |
Login