PULRIC - Retractable badge holder set
From
€0.62
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.62 |
|---|---|
| Net total: | €0.62 |
| Gross total: | €0.74 |
Product number:
A36-MO2319-03
Inventory:
Product information "PULRIC - Retractable badge holder set"
Retractable badge holder in ABS with clip, key ring and bottle opener.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8205 5100 |
| Height: | 8mm |
| Length: | 100mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 43 x 30 x 16 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 400 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.5 |
| Outer carton dimensions: | 43 x 30 x 16 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 35mm |
Login