PREMIUM - Classic wine set in wooden box
From
€5.35
without imprint
| Unitprice without imprint | €5.35 |
|---|---|
| Net total: | €5.35 |
| Gross total: | €6.37 |
Product number:
A36-IT2658-14
Inventory:
Product information "PREMIUM - Classic wine set in wooden box"
Elegant wine set presented in wooden box. With wine stopper, corkscrew, bottle collar and thermometer.
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8205 5100 |
| Height: | 48mm |
| Length: | 175mm |
| Material: | MDF |
| OuterCartonDimension: | 41 x 31 x 36 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11.32 |
| Outer carton dimensions: | 41 x 31 x 36 cm |
| Width: | 145mm |
Login