PRAGA LUNCHBOX - Glass lunchbox & PP lid 900ml
From
€2.78
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.78 |
|---|---|
| Net total: | €2.78 |
| Gross total: | €3.31 |
Product number:
A36-MO9923-22
Inventory:
Product information "PRAGA LUNCHBOX - Glass lunchbox & PP lid 900ml"
High borosilicate glass lunch box with air tight locking lid in PP. Suitable for microwave. Capacity 900 ml.
| Colour: | Transparent |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7013 4200 |
| Height: | 60mm |
| Length: | 200mm |
| Material: | Glass High Borosilicate |
| OuterCartonDimension: | 49 x 22 x 39 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 15 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12.28 |
| Outer carton dimensions: | 49 x 22 x 39 cm |
| Width: | 150mm |
Login