POWERSET - Computer accessories pouch
From
€14.15
without imprint
| Unitprice without imprint | €14.15 |
|---|---|
| Net total: | €14.15 |
| Gross total: | €16.84 |
Product number:
A36-MO8827-03
Inventory:
Product information "POWERSET - Computer accessories pouch"
Computer accessories in a EVA/PU pouch that includes: 1 wireless mouse, 4 port USB 2.0 hub, 1 EU plug and 4000 mAh power bank. With micro USB charging cable included.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8507 6000 |
| Height: | 140mm |
| Length: | 140mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 33 x 28 x 33 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.26 |
| Outer carton dimensions: | 33 x 28 x 33 cm |
| Width: | 140mm |
Login