POWERFLAT8C - Powerbank 8000mAh 10.5W
From
€5.95
without imprint
| Unitprice without imprint | €5.95 |
|---|---|
| Net total: | €5.95 |
| Gross total: | €7.08 |
Product number:
A36-MO2340-16
Inventory:
Product information "POWERFLAT8C - Powerbank 8000mAh 10.5W"
Powerbank. 8000 mAh. Recycled aluminium and RABS. Outputs: USB-C and USB-A up to 10W. Input: USB-C 10W. USB-C to USB-C cable (2A) with USB-A adapter included.
| Colour: | Matt Silver |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8507 6000 |
| Height: | 14mm |
| Length: | 155mm |
| Material: | Recycled Aluminium |
| OuterCartonDimension: | 38 x 25 x 20 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13 |
| Outer carton dimensions: | 38 x 25 x 20 cm |
| Width: | 100mm |
Login