POWERFLAT8 - Powerbank 8000mAh 10.5W
From
€4.33
without imprint
| Unitprice without imprint | €4.33 |
|---|---|
| Net total: | €4.33 |
| Gross total: | €5.15 |
Product number:
A36-MO8839-37
Inventory:
Product information "POWERFLAT8 - Powerbank 8000mAh 10.5W"
Powerbank. 8000 mAh. Recycled aluminium and ABS. Outputs: USB-A up to 10W. Input: USB-A 5W. 4 LED indicators. Built-in Micro USB plug. USB-A to Micro USB cable (30 cm) included.
| Colour: | Royal Blue |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8507 6000 |
| Height: | 9mm |
| Length: | 150mm |
| Material: | Aluminium |
| OuterCartonDimension: | 52 x 19 x 18 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12 |
| Outer carton dimensions: | 52 x 19 x 18 cm |
| Width: | 75mm |
Login