POWERFLAT - Powerbank 4000mAh 5W
From
€2.51
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.51 |
|---|---|
| Net total: | €2.51 |
| Gross total: | €2.99 |
Product number:
A36-MO8735-37
Inventory:
Product information "POWERFLAT - Powerbank 4000mAh 5W"
Powerbank. 4000 mAh. Recycled aluminium and ABS. Outputs: USB-A up to 5W. Input: USB-A 5W. 4 LED indicators. Built-in Micro USB plug. USB-A to Micro USB cable (30 cm) included.
| Colour: | Royal Blue |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8507 6000 |
| Height: | 9mm |
| Length: | 65mm |
| Material: | Battery |
| OuterCartonDimension: | 41 x 28 x 15 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 60 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9 |
| Outer carton dimensions: | 41 x 28 x 15 cm |
| Width: | 110mm |
Login