POWERFLAT C - Powerbank 4000mAh 10W
From
€3.98
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.98 |
|---|---|
| Net total: | €3.98 |
| Gross total: | €4.74 |
Product number:
A36-MO6825-05
Inventory:
Product information "POWERFLAT C - Powerbank 4000mAh 10W"
Powerbank. 4000 mAh. Recycled aluminium and ABS. Outputs: USB-C and USB-A up to 10W. Input: USB-C 10W. USB-C to USB-C cable (2A) with USB-A adapter included.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8507 6000 |
| Height: | 10mm |
| Length: | 68mm |
| Material: | Battery |
| OuterCartonDimension: | 41 x 27 x 15 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 60 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.4 |
| Outer carton dimensions: | 41 x 27 x 15 cm |
| Width: | 110mm |
Login