POWERFLAT 10C - Powerbank 10000mAh 18W
From
€7.14
without imprint
| Unitprice without imprint | €7.14 |
|---|---|
| Net total: | €7.14 |
| Gross total: | €8.50 |
Product number:
A36-MO6770-37
Inventory:
Product information "POWERFLAT 10C - Powerbank 10000mAh 18W"
Powerbank PD 18W. 10000 mAh. Recycled aluminium and ABS. Outputs: USB-C up to 20W and 2 USB-A up to 18W. Input: USB-C and Micro-B 18W. 4 LED indicators. USB-C to USB-C cable (2A) with USB-A adapter included.
| Colour: | Royal Blue |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8507 6000 |
| Height: | 16mm |
| Length: | 142mm |
| Material: | Battery |
| OuterCartonDimension: | 46 x 25 x 19 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 40 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12.1 |
| Outer carton dimensions: | 46 x 25 x 19 cm |
| Width: | 66mm |
Login