POWERBAMC - Powerbank 2600mAh 10W
From
€3.81
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.81 |
|---|---|
| Net total: | €3.81 |
| Gross total: | €4.53 |
Product number:
A36-MO2342-40
Inventory:
Product information "POWERBAMC - Powerbank 2600mAh 10W"
Powerbank. 2600 mAh. Bamboo. Outputs: USB-C and USB-A up to 10W. Input: USB-C 10W. USB-C to USB-C cable (2A) with USB-A adapter included.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8507 6000 |
| Height: | 400mm |
| Length: | 1050mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 27 x 25 x 13 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 60 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 5.8 |
| Outer carton dimensions: | 27 x 25 x 13 cm |
| Width: | 260mm |
Login