POWERBAM - Powerbank 2200mAh 5W
From
€2.78
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.78 |
|---|---|
| Net total: | €2.78 |
| Gross total: | €3.31 |
Product number:
A36-MO9673-40
Inventory:
Product information "POWERBAM - Powerbank 2200mAh 5W"
Powerbank. 2200 mAh. Bamboo. Outputs: USB-A up to 5W. Input: USB-A 5W. USB-A to Micro USB cable (30 cm) with USB-C adapter included.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8507 6000 |
| Height: | 24mm |
| Length: | 100mm |
| Material: | Battery |
| OuterCartonDimension: | 38 x 25 x 15 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 60 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.24 |
| Outer carton dimensions: | 38 x 25 x 15 cm |
| Width: | 100mm |
Login