POWERALUC - Powerbank 2600mAh 10.5W
From
€3.21
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.21 |
|---|---|
| Net total: | €3.21 |
| Gross total: | €3.82 |
Product number:
A36-MO2374-16
Inventory:
Product information "POWERALUC - Powerbank 2600mAh 10.5W"
Powerbank . 2600 mAh. Recycled aluminium. Outputs: USB-C and USB-A up to 10W. Input: USB-A 10.5W. USB-C to USB-C cable (2A) with USB-A adapter included.
| Colour: | Matt Silver |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8507 6000 |
| Height: | 96mm |
| Length: | 40mm |
| Material: | Recycled Aluminium |
| OuterCartonDimension: | 38 x 21 x 11 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 5.2 |
| Outer carton dimensions: | 38 x 21 x 11 cm |
| Width: | 36mm |
Login