POWERALU - Powerbank 2200mAh 5W
From
€1.89
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.89 |
|---|---|
| Net total: | €1.89 |
| Gross total: | €2.25 |
Product number:
A36-MO8602-03
Inventory:
Product information "POWERALU - Powerbank 2200mAh 5W"
Powerbank. 2200 mAh. Recycled aluminium. Outputs: USB-A up to 5W. Input: USB-A 5W. USB-A to Micro USB cable (30 cm) with USB-C adapter included.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8507 6000 |
| Height: | 21mm |
| Length: | 95mm |
| Material: | Aluminium |
| OuterCartonDimension: | 42 x 17 x 13 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 4.5 |
| Outer carton dimensions: | 42 x 17 x 13 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 21mm |
Login