POWER52C - Powerbank 5000mAh 20W
From
€5.78
without imprint
| Unitprice without imprint | €5.78 |
|---|---|
| Net total: | €5.78 |
| Gross total: | €6.88 |
Product number:
A36-MO2279-06
Inventory:
Product information "POWER52C - Powerbank 5000mAh 20W"
Powerbank PD 20W. 5000 mAh. Recycled ABS. Outputs: USB-C up to 20W and 2 USB-A up to 18W. Input: USB-C and Micro-B 18W. 4 LED indicators. USB-C to USB-C cable (2A) with USB-A adapter included.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8507 6000 |
| Height: | 15mm |
| Length: | 99mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 52 x 26 x 14 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8 |
| Outer carton dimensions: | 52 x 26 x 14 cm |
| Width: | 62mm |
Login