POWER&WIRELESS - Wireless Powerbank 4000mAh 5W
From
€4.92
without imprint
| Unitprice without imprint | €4.92 |
|---|---|
| Net total: | €4.92 |
| Gross total: | €5.85 |
Product number:
A36-MO9498-03
Inventory:
Product information "POWER&WIRELESS - Wireless Powerbank 4000mAh 5W"
Wireless powerbank. 4000 mAh. Recycled aluminium and ABS. Outputs: USB-A up to 7.5W. Wireless charging up to 4W. Input: USB 10W. 4 LED indicators. Built-in Micro USB plug. USB-A to Micro USB cable (2A) with USB-C adapter included.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8507 6000 |
| Height: | 9mm |
| Length: | 120mm |
| Material: | Battery |
| OuterCartonDimension: | 43 x 32 x 14 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.98 |
| Outer carton dimensions: | 43 x 32 x 14 cm |
| Width: | 65mm |
Login