POP LIGHT - Aluminium/ABS LED key ring
From
€1.36
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.36 |
|---|---|
| Net total: | €1.36 |
| Gross total: | €1.62 |
Product number:
A36-MO9381-14
Inventory:
Product information "POP LIGHT - Aluminium/ABS LED key ring"
Mini aluminium and ABS LED key ring. The logo can be laser engraved and the light will illuminate the logo. 4 LR44 batteries included.
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8513 1000 |
| Height: | 65mm |
| Material: | Aluminium |
| OuterCartonDimension: | 32 x 28 x 19 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.95 |
| Outer carton dimensions: | 32 x 28 x 19 cm |
| Width: | 17mm |
Login