PIANTI - Mini bamboo torch with keyring
From
€0.49
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.49 |
|---|---|
| Net total: | €0.49 |
| Gross total: | €0.58 |
Product number:
A36-MO6894-40
Inventory:
Product information "PIANTI - Mini bamboo torch with keyring"
LED bulb torch in bamboo with key ring. 3 LR41 batteries included. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8513 1000 |
| Height: | 15mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 50 x 25 x 21 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.5 |
| Outer carton dimensions: | 50 x 25 x 21 cm |
| Width: | 75mm |
Login