PENEVER - Long lasting inkless pen
From
€0.59
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.59 |
|---|---|
| Net total: | €0.59 |
| Gross total: | €0.70 |
Product number:
A36-MO2354-16
Inventory:
Product information "PENEVER - Long lasting inkless pen"
Long lasting recycled aluminium inkless pen. The pen writes with the graphite tip that has a plastic protection cover.
| Colour: | Matt Silver |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9608 9900 |
| Length: | 151mm |
| Material: | Recycled Aluminium |
| OuterCartonDimension: | 40 x 18 x 16 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.94 |
| Outer carton dimensions: | 40 x 18 x 16 cm |
| Width: | 8mm |
Login