PAYPAY - Manual hand fan
From
€0.14
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.14 |
|---|---|
| Net total: | €0.14 |
| Gross total: | €0.17 |
Product number:
A36-IT3491-06
Inventory:
Product information "PAYPAY - Manual hand fan"
Manual hand fan with semi-rigid frosted transparent surface.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 3926 9097 |
| Height: | 5mm |
| Length: | 255mm |
| Material: | PP |
| OuterCartonDimension: | 35 x 27 x 44 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 400 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.88 |
| Outer carton dimensions: | 35 x 27 x 44 cm |
| Width: | 160mm |
Login