PAWTT - Magnetic Powerbank 5000mAh 15W
From
€7.66
without imprint
| Unitprice without imprint | €7.66 |
|---|---|
| Net total: | €7.66 |
| Gross total: | €9.12 |
Product number:
A36-MO2442-04
Inventory:
Product information "PAWTT - Magnetic Powerbank 5000mAh 15W"
Magnetic wireless powerbank PD 20W. 5000 mAh. Recycled aluminium. Outputs: USB-C up to 20W. Wireless charging up to 15W. Input: USB-C 18W. 4 LED indicators. USB-C to USB-C cable with USB-A adapter and magnetic ring included.
| Colour: | Blue |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8507 6000 |
| Height: | 9mm |
| Length: | 67mm |
| Material: | Recycled Aluminium |
| OuterCartonDimension: | 36 x 16 x 12 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 40 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.4 |
| Outer carton dimensions: | 36 x 16 x 12 cm |
| Width: | 102mm |
Login