PARANA - 600D sports bag
From
€6.29
without imprint
| Unitprice without imprint | €6.29 |
|---|---|
| Net total: | €6.29 |
| Gross total: | €7.49 |
Product number:
A36-MO9013-03
Inventory:
Product information "PARANA - 600D sports bag"
Sport or travelling bag in 600D polyester with front pocket and adjustable and detachable shoulder strap.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9291 |
| Height: | 350mm |
| Length: | 570mm |
| Material: | PET |
| OuterCartonDimension: | 57 x 40 x 36 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12.36 |
| Outer carton dimensions: | 57 x 40 x 36 cm |
| Width: | 240mm |
Login