PAINTHOUSE - DIY wooden bird house kit
From
€1.24
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.24 |
|---|---|
| Net total: | €1.24 |
| Gross total: | €1.48 |
Product number:
A36-MO2130-40
Inventory:
Product information "PAINTHOUSE - DIY wooden bird house kit"
DIY wooden birdhouse kit in poplar wood. Includes: 1 brushes and 6 water-based pigments. Pre-cut wooden pieces for self-assembly.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4421 9999 |
| Height: | 130mm |
| Length: | 100mm |
| Material: | Wood |
| OuterCartonDimension: | 36 x 26 x 54 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12.5 |
| Outer carton dimensions: | 36 x 26 x 54 cm |
| Width: | 100mm |
Login