PACAM - Foldable picnic blanket
From
€8.09
without imprint
| Unitprice without imprint | €8.09 |
|---|---|
| Net total: | €8.09 |
| Gross total: | €9.63 |
Product number:
A36-MO2136-04
Inventory:
Product information "PACAM - Foldable picnic blanket"
Foldable quilted picnic blanket with plastic coated PEVA on the reverse side. Folds into a convenient carry tote bag and has an adjustable shoulder strap. It includes a large front side pocket.
| Colour: | Blue |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6301 4010 |
| Length: | 1800mm |
| Material: | EVA |
| OuterCartonDimension: | 60 x 40 x 30 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13 |
| Outer carton dimensions: | 60 x 40 x 30 cm |
| Width: | 1500mm |
Login