OVALIS - Cork luggage tag
From
€0.59
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.59 |
|---|---|
| Net total: | €0.59 |
| Gross total: | €0.70 |
Product number:
A36-MO6556-13
Inventory:
Product information "OVALIS - Cork luggage tag"
Cork luggage tag. Cork is 100% natural material. Due to its structural nature and surface porosity the final print result per item may have deviations.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4503 9000 |
| Length: | 115mm |
| Material: | Cork |
| OuterCartonDimension: | 34 x 34 x 22 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.08 |
| Outer carton dimensions: | 34 x 34 x 22 cm |
| Width: | 60mm |
Login