OUCH - 15 pieces adhesive plasters
From
€0.26
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.26 |
|---|---|
| Net total: | €0.26 |
| Gross total: | €0.31 |
Product number:
A36-MO2447-13
Inventory:
Product information "OUCH - 15 pieces adhesive plasters"
15 piece adhesive plasters in recycled paper box. Not available for sale in the Switzerland.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 3005 1000 |
| Height: | 12mm |
| Length: | 92mm |
| Material: | Recycled Paper |
| OuterCartonDimension: | 40 x 36 x 18 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 400 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 5.6 |
| Outer carton dimensions: | 40 x 36 x 18 cm |
| Width: | 39mm |
Login