OREBAM - TWS earbuds in bamboo case
From
€8.52
without imprint
| Unitprice without imprint | €8.52 |
|---|---|
| Net total: | €8.52 |
| Gross total: | €10.14 |
Product number:
A36-MO2303-40
Inventory:
Product information "OREBAM - TWS earbuds in bamboo case"
TWS earbuds with microphone in bamboo case. Includes 1200 mAh emergency power bank with type-C input and type-A output. Auto-pairing.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8518 3000 |
| Height: | 90mm |
| Length: | 70mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 37 x 17 x 20 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6 |
| Outer carton dimensions: | 37 x 17 x 20 cm |
| Width: | 30mm |
0 of 0 reviews
Login
No reviews found. Share your insights with others.