OLYMPIC - 600D RPET sports rucksack
From
€14.41
without imprint
| Unitprice without imprint | €14.41 |
|---|---|
| Net total: | €14.41 |
| Gross total: | €17.15 |
Product number:
A36-MO6325-03
Inventory:
Product information "OLYMPIC - 600D RPET sports rucksack"
Multifunctional 600D RPET sports rucksack with several compartments (including padded compartment for paddle racket). Includes adjustable shoulder strap.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9291 |
| Height: | 440mm |
| Length: | 300mm |
| Material: | PET-PU |
| OuterCartonDimension: | 60 x 40 x 46 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 10 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.86 |
| Outer carton dimensions: | 60 x 40 x 46 cm |
| Width: | 250mm |
Login