OBLO - 5W wireless speaker
From
€5.26
without imprint
| Unitprice without imprint | €5.26 |
|---|---|
| Net total: | €5.26 |
| Gross total: | €6.26 |
Product number:
A36-MO2728-07
Inventory:
Product information "OBLO - 5W wireless speaker"
5.0 wireless speaker in ABS with RPET fabric and hanging cord. 1 Rechargeable Li-ION 800 mAh battery included. Includes an SD card port and an AUX/ USB cable. Output data: 5W, 3 Ohm and 5V. Playing time approx. 3h
| Colour: | Grey |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8518 2100 |
| Height: | 75mm |
| Length: | 95mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 56 x 24 x 20 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11 |
| Outer carton dimensions: | 56 x 24 x 20 cm |
| Width: | 40mm |
Login