NURWATCH - Nurse watch
From
€3.86
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.86 |
|---|---|
| Net total: | €3.86 |
| Gross total: | €4.59 |
Product number:
A36-MO8256-06
Inventory:
Product information "NURWATCH - Nurse watch"
Analogue nurses watch. Includes 1 cell battery.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9102 9100 |
| Height: | 12mm |
| Length: | 80mm |
| Material: | PET |
| OuterCartonDimension: | 44 x 32 x 32 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 300 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.34 |
| Outer carton dimensions: | 44 x 32 x 32 cm |
| Width: | 40mm |
Login