NOTAMUSIC - 2x10 Waterproof speaker
From
€20.09
without imprint
| Unitprice without imprint | €20.09 |
|---|---|
| Net total: | €20.09 |
| Gross total: | €23.91 |
Product number:
A36-MO2172-03
Inventory:
Product information "NOTAMUSIC - 2x10 Waterproof speaker"
2x10 W wireless portable speaker with 2400 mAh rechargeable battery. LED changing colours light on both sides of the speaker. Includes AUX, USB, TF ports. Playing time approx. 5 hours.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8518 2200 |
| Height: | 80mm |
| Length: | 220mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 26 x 58 x 15 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 5 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6 |
| Outer carton dimensions: | 26 x 58 x 15 cm |
| Weight: | 1000g |
| Width: | 80mm |
Login