NOSTALGIC - PU sports bag
From
€7.49
without imprint
| Unitprice without imprint | €7.49 |
|---|---|
| Net total: | €7.49 |
| Gross total: | €8.91 |
Product number:
A36-MO2987-06
Inventory:
Product information "NOSTALGIC - PU sports bag"
PU sports bag, inner lined, main compartment and zipped pocket, sturdy handles, base inlay and studs. Capacity approx. 21.5 litres.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9211 |
| Height: | 280mm |
| Length: | 480mm |
| Material: | PU |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 56 x 32 x 45 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 15 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 15 |
| Outer carton dimensions: | 56 x 32 x 45 cm |
| Weight: | 1000g |
| Width: | 250mm |
Login