NONSMOKE - Smoke detector
From
€3.94
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.94 |
|---|---|
| Net total: | €3.94 |
| Gross total: | €4.69 |
Product number:
A36-MO8426-06
Inventory:
Product information "NONSMOKE - Smoke detector"
Smoke detector in plastic casing with red operating light. Includes 2 screws for easy fixing. One 9 Volt battery included.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8531 1030 |
| Height: | 34mm |
| Length: | 100mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 41 x 22 x 22 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 40 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.66 |
| Outer carton dimensions: | 41 x 22 x 22 cm |
| Width: | 34mm |
Login