NONETTE WRIST - RPET phone wrist cord
From
€0.47
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.47 |
|---|---|
| Net total: | €0.47 |
| Gross total: | €0.56 |
Product number:
A36-MO2668-03
Inventory:
Product information "NONETTE WRIST - RPET phone wrist cord"
Adjustable phone cord holder wrist strap in RPET polyester. Length 25 cm.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6307 9098 |
| Length: | 300mm |
| Material: | RPET |
| OuterCartonDimension: | 54 x 15 x 32 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 600 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12 |
| Outer carton dimensions: | 54 x 15 x 32 cm |
| Width: | 6mm |
Login