NEILO TOUCH - Twist and touch ball pen
From
€0.14
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.14 |
|---|---|
| Net total: | €0.14 |
| Gross total: | €0.17 |
Product number:
A36-MO8209-03
Inventory:
Product information "NEILO TOUCH - Twist and touch ball pen"
Twist action ball pen in recycled aluminium with stylus and shiny chrome clip. Blue ink.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9608 1092 |
| Height: | 135mm |
| Length: | 135mm |
| Material: | Metal |
| OuterCartonDimension: | 31 x 26 x 18 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 1000 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.82 |
| Outer carton dimensions: | 31 x 26 x 18 cm |
| Width: | 7mm |
Login