NEGRITO - Aluminium stylus pen
From
€0.26
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.26 |
|---|---|
| Net total: | €0.26 |
| Gross total: | €0.31 |
Product number:
A36-MO9393-98
Inventory:
Product information "NEGRITO - Aluminium stylus pen"
Push button stylus pen in aluminium. When the logo is engraved on to the barrel, the colour revealed matches the colour of the touch tip. Blue ink.
| Colour: | Gold |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9608 1092 |
| Height: | 140mm |
| Material: | Aluminium |
| OuterCartonDimension: | 31 x 29 x 20 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 600 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11.58 |
| Outer carton dimensions: | 31 x 29 x 20 cm |
| Width: | 10mm |
Login