NEAT LIGHT - Desktop light and charger 15W
From
€16.65
without imprint
| Unitprice without imprint | €16.65 |
|---|---|
| Net total: | €16.65 |
| Gross total: | €19.81 |
Product number:
A36-MO6346-40
Inventory:
Product information "NEAT LIGHT - Desktop light and charger 15W"
Foldable Bamboo desk lamp with 48 LED lights and 10W wireless charging and 2 USB hub. Touchscreen. Output: DC 9V/1.1A (10W) for quick charging. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome. FSC®-certified
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9405 2140 |
| Height: | 455mm |
| Length: | 122mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 50 x 15 x 52 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 10 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.5 |
| Outer carton dimensions: | 50 x 15 x 52 cm |
| Width: | 169mm |
Login